recep tayyip erdoğan ve bayrak, recep tayyip erdoğan ve türk bayrağı,

2018 Seçimleri Hakkında Duyuru

Değerli dostlarımız,

Yeni Başkanlık sistemi seçim sonuçları Ülkemiz, İslam alemi ve bütün insanlık için hayrlara vesile olsun İnşallah.
Aziz Milletimiz iradesini ortaya koymuş, Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Türkiye’nin birinci başkanı olarak seçmiştir.
Artık tek bir millet olduğumuz bilincini yeniden hatırlayarak kenetlenme zamanıdır. Tüm İslam dünyası ve mazlumların ümidi Türkiye’dir ve bizi bekliyorlar.

Yeni başkanlık sisteminden beklentilerimiz;
1. Terör. Yeni dönemde başta Siyonizm, Emperyalizm ve yerli işbirlikçileri olan (PKK,PYD,FETÖ) vb. yapılara karşı daha uyanık olma zamanıdır. Allah korusun zafiyet ve ihmalkarlık yeni felaketlere kapı açar.
2. Eğitim. Ülkemizin geleceği olan evlatlarımızı yetiştiren eğitim sistemi, Sayın Cumhurbaşkanımızın kendi ifadesiyle en başarısız olunan konudur. Eğitim sisteminin yeni eğitim yılına kadar süratle Milli ve Manevi değerlerimize uygun şekilde düzenlenme yapılarak hayata geçirilmesi hayati önem arz etmektedir.
3. Ekonomi. Faiz lobilerine karşı büyük bir mücadele başlatılarak ülke ekonomisindeki bu virüsün temizlenmesi, üretici ve ihracatçının desteklenerek önlerinin açılması çok elzemdir. Güçlü ekonomi, güçlü bir imandan sonra, iç ve dış mihraklara karşı en büyük silahımızdır.
4. Yasama. Yeni dönemde çıkarılacak olan tüm kanun ve kuralların “Adalet’ esas alınarak çıkarılması. Milli ve manevi değerlerimize uygun olmayan tüm eski kanunlarında tedrici olarak değiştirilmesi,
Bu ayeti kerimenin ışığında Allah cc. Tan artı ve eksilerimizi değerlendirme basiretini lütfetmesi dileğiyle, tekrar sonuçların hayr getirmesini temenni ederiz.
İnsan için ancak çalıştığının karşılığı vardır. Şüphesiz onun çalışması ileride görülecektir. Sonra da çalışmasının karşılığı kendisine tastamam verilecektir. Necm. 38,40,41

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir