reform sports logo, reform sports,

Temelleri 1994 yılında atılan Reform Sports, 22 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’de değil Dünyada sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Yaptığı spor tesislerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Reform Sports, Türkiye’nin her şehrinde ve Dünya’nın 70 ülkesinde 8bini aşkın futbol sahası, kapalı ve açık spor salonları, tenis kortları, golf sahaları, hokey sahaları ve atletizm pistleri inşa etmiştir.

 

refturf, refturf logo, refturf png

Reform Group bünyesinde yer alan Refturf, faaliyet gösterdiği sentetik çim halı imalatı sektöründeki markalarımızdan birisidir. Kalite ve müşteri taleplerine odaklı bir üretim anlayışını benimseyen Refturf TSE-EN.15330-1, FIFA star 1 ve FIFA star 2 kalite belgelerine sahiptir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Refturf, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada sentetik çim endüstrisine yön vermektedir.

 

refrubber, refrubber logo, refrubber logo png,

Uluslararası bir marka olan Refrubber; atletizm pistleri, yürüyüş yolları, karo kauçuk, rulo kauçuk ve dökme tartan sektöründe saygın bir konuma sahiptir. TS-EN.1176-1, IAAF ve ITF gibi uluslararası sistem ve kalite belgelerine sahip olan Refrubber, sürekli yükselen bir başarı grafiği ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

refyapi logo, refyapi png, refyapi,

İnşaat alanında faaliyet gösteren Refyapı; stadyum inşaatları, toplu konutlar, çelik ve betonarme yapı sistemleri, altyapı işleri, kara ve demir yolları, kanalizasyon, içme suyu şebeke inşaatları, otel, motel ve konaklama tesisleri, benzin istasyonları, turistik tesisler gibi geniş bir alanda çalışan global bir Reform Group markasıdır.

 

refkim, refkim logo, refkim png,

Spor ve endüstriyel zemin sistemlerinde kullanılan kimyasal bileşenlerin üretimini yapan ve tanınan bir yapı kimyasalı markası olan Refkim, atletizm pistleri ve modüler kauçuk elemanlarında kullanılan binder, yapıştırıcı ve çeşitli zemin boyalarının (Epoksi, Poliüretan, Akrilik vb.) üretimini yapmaktadır.

 

reform equipment,

Spor tesislerinde kullanılan ekipmanları üreten Reform Equipment, bir olimpiyat kompleksinde bulunması gereken tüm araç ve gereçlerin üretim, tedarik ve montajını dünya standartlarında yapmaktadır.

 

reffloor, reffloor logo,

Reform Group bünyesinde faaliyet gösteren Reffloor; hastane, otel ve kapalı spor salonlarında kullanılan, PVC, poliüretan, akrilik, ahşap parke, puzzle gibi malzemeler ile iç ve dış mekanlarda kullanılan zemin döşemelerini imal etmektedir.

 

rms, rms logo, reform makine sanayi, makine sanayi logo,

Reform Makine Sanayi (RMS), atletizm pistlerinin yapımında kullanılan finişer, mikser, çizgi makineleri, halı sahalarda kullanılan top açma makineleri, kum ve granül aparatları, bakım makineleri üretir. Dünya’nın dört bir tarafına ihracat yapan RMS, ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek büyümeye devam etmektedir.