HAKKIMIZDA

Temelleri 1994 yılında atılan Reform Grup, ilk firması olan Reform Spor sistemleri ltd. ile büyük yürüyüşünü başlattı. 24 yılı aşan yolculukta 9 bini aşkın projeye imzasını atarak ulaşılması güç bir başarı örneği sergilemiştir. Hâlihazırda;
Spor endüstrisi,
Halı üretimi,
Kauçuk üretimi,
İnşaat ve Taahhüt işleri,
Çelik yapılar,
Makine üretimi,
Kimya sanayi,
Spor ekipmanları üretimi ve
Zemin döşeme sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Bir Dünya Markası
Üstün kalite anlayışı ve tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel üretim ve satış kadrosu, alanında uzman montaj ekiplerimiz Türkiye’nin bütün illerinde, Dünyada (Orta Asya, Ortadoğu, Balkanlar, Avrupa, Afrika, Amerika ve Uzakdoğu) Yedi bölge ve 90 ülkede faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Kalitede Öncü
Grubumuz TSE, IAAF, ITF, FIFA, ISO 9001 vb. yerel ve uluslararası tüm sertifikalara sahiptir.
Bu kaliteyi elde ederken yaptığımız ar-ge çalışmaları, kullandığımız modern teknoloji, hammadde ve yetişmiş insan kaynağı, bizi bu sektörde öncü konuma getiren en ayırt edici özelliktir.

Güçlü bir Yapı
Grubumuz bünyesinde dokuz ticari marka bulunmaktadır. Reformsports Ltd, Refyapı, Refrubber, Refturf, Reformekipman, Refziraat, Refkim, RMS ve Reffloor markaları adı altında hizmet vermektedir. 2016 hedeflerimiz arasında diğer markalarımızın da şirketleştirilmesi vardır.

Üretici
Reform Grup olarak; üç ana üretim bölümünden oluşan Tekirdağ Çorlu’daki fabrikamızda aşağıdaki mamullerin üretimi yapılmaktadır.

Çim Halı: Yıllık 13.000.000 m2 üretim kapasitesine sahip olan bu bölümde futbol, tenis, golf, hokey ve dekoratif amaçlı her çeşit sentetik çim halı üretimi yapılmaktadır.

Kauçuk: Yıllık 300.000 m2 üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde, spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR’den mamul Kauçuk Karo, Kauçuk Parke, Kauçuk Rulo, süt ve at çiftlikleri için hayvan yatakları üretilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon: Yıllık 2.000 ton üretim yapan bu bölümde kapalı spor salonları, futbol sahaları, tenis kortları, tribün ve hayvan barınakları için çelik çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Velhasıl Dünya çapında bir marka olarak profesyonel ürün ve hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.
Saygılarımızla.

reform group logo2