REFORM ŞİRKETLER GRUBU VİRA BİSMİLLAH DİYEREK 2019 STARTINI VERDİ

Grubumuz 2019 sezon açılışını bu yıl erken yaptı. Her yıl gelenek haline gelen sezon startını bu yılda Çorludaki fabrikamızda Kurbanlar keserek ve dualarla yaptık.

Açılışta yılın değerlendirilmesi, Motivasyon eğitimi, Sosyal sorumluluk projeleri, Yılın başarılı personellerinin ödüllendirilmesi ve hedeflerimiz gündemin ana konularıydı.

Açılışa Yönetim Kurulu Başkanımız, Harun Macit, Genel Müdürümüz Musab Macit, Dizayn Genel müdürü Ahmet Macit, Genel koordinatör Ersin Bulut, Genel Müdür Yardımcıları Hüseyin Geyik, Osman Çiloğlu, Yurt dışı şirketlerimizin müdürleri, Birim Müdürleri ve tüm çalışanlarımız katıldı.

Tam kadro katılımla gerçekleşen kurban ve dua merasiminden sonra geçen yılın değerlendirmesi ve bu yılki hedeflerimizin görüşüldüğü toplantılar yapıldı.

Genel Müdürümüz Musab Macit bey, 2018 yılının çok zor bir yıl olduğunu, Türkiye’nin 15 temmuz ihanet girişiminden sonra 2018 yılında da sosyal ve ekonomik olarak büyük bir taarruza maruz kaldığını ve bu saldırıların takriben 2021 yılına kadar devam edeceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Ama başarıya inanan ve yenilgi kabul etmeyen, teslim olmayan aziz milletimizin inançla ve birbirine kenetlenmiş bir topluluk olarak bu hamleleri boşa çıkardığını, grubumuz çalışanlarınında özveri ve sadakatiyle bu taarruzları başarıyla atlattığımızı, tüm olumsuz şartlara rağmen 2018 yılını yaklaşık %30’luk bir büyüme ile tamamladıklarını belirtti.

MOTİVASYON EĞİTİMİ: Yönetim Kurulu Başkanımız Harun Macit beyde; konuşmasında grup olarak geçen yıllardan çok daha iyi bir performans gösterdiğimizi söyleyerek tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza, yurt içi ve yurt dışı personelimize, her zaman dualarıyla bizi motive eden dostlarımıza teşekkür etti.

Daha sonra Başarının önündeki Engeller, Başarının Temel Esasları, Motivasyon ve Zaman Yönetimi konularında bir sunum yaptı.

Konuşmanın son bölümünde; 25 yıllık geçmişi olan firmamızın her yıl hedeflerini başarıyla gerçekleştirdiğini, İnşallah 2019 yılında daha büyük hamleler yapacaklarını ve bu senenin grubumuzun altın yılı olacağı müjdesini verdi.

Son olarak topluca yenen öğlen yemeği ve duayla sezon startı verilmiş oldu.

Tüm çalışanlarımıza ve ülkemize hayırlı olması dileklerimizle.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir